Džiaugiamės, kad Lietuvos - Švedijos draugijos Vilniuje savanoriai aktyviai dalyvauja respublikiniuose renginiuose, į kuriuos kviečia ir mus:     

Mieli kolegos,

Po Forumo atskriejo Karališkasis spalis, kurio metu visi esate maloniai kviečiami kartu pasidžiaugti išties įdomiais renginiais.  Atsidarę šią nuorodą rasite visų kultūrinių renginių aprašymą:http://issuu.com/embassyofswedeninvilnius/docs/sp/1?e=19272277/30438742


Lietuvos-Švedijos draugijos Vilniuje nariai savanoriauja ir visų lauks "House of Sweden" virtusioje "Menų spaustuvėje" (vakarais ir savaitgaliais).

Dar norėtume pasidalinti žinia, jog bus trys progos pamatyti Karališkąją porą:
Spalio 7-ąją 14:45-14:55 val Daukanto aikštėjė;
Spalio 7-ąją 16:25-17:05 val. Vilniaus Universiteto Atviros prieigos centre (Saulėtekio pr. 5);
Spalio 8-ąją  (tik Karalienę) 12:00 val. Šv. Jonų bažnyčioje (Šv. Jono g. 12). Tuo metu vyks atviras visuomenei koncertas, jo aprašymą rasite paspaudę anksčiau pateiktą nuorodą.

Bendraukim, bendradarbiaukim ir dalinkimės! :)

Šilti linkėjimai iš Vilniaus,
Laura Burauskienė


AČIŪ Dalyvausime       

________________________________________________________


            ASOCIACIJA ŠIAULIŲ NEVYRIAUSYBINĖS ORGANIZACIJOS

Trumpai apie Asociaciją.       Asociacija Šiaulių nevyriausybinės organizacijos (Šiaulių NVO) nariai Gedeminas Vyšniauskas, Antanas Jasudavičius, Vilius Puronas ir kt. buvo pagrindiniai rėmėjai ir vykdytojai įrengiant kambarį-paminklą lietuviškai valiutai. „CENTŲ KAMBARYS“ buvo oficialiai atidarytas 2015-02-16 Lietuvos Respublikos nepriklausomybės dienos proga, LR Prezidentės apdovanotas Trispalve, įrašytas į Lietuvos Gineso rekordų knygą.       Asociacija šiandien administruoja dalį Šiaulių miesto meninių akcentų, „Geležinę lapę“, „Penktąjį kėlinį“ ir kitus, miesto pramonininkų dovanotus kūrinius, atliktus originalia plieno lankstinių technologija. Apie „Geležinės lapės“ istoriją ir gamybą pasaulinė naujienų agentūra „Associated press“ sukūrė filmuką, kuris buvo parodytas 112 pasaulio šalių.

   Asociacija Šiaulių NVO, ruošdama projektą „1 JAV CENTAS“, tęsia savo įdirbį originaliais, netradiciniais kūriniais, turinčiais išliekamąją vertę visuomenėje. msviesa@gmail.com

 .