Asociacija Šiaulių nevyriausybinės organizacijos glaudžiai bendradarbiauja ir palaiko ryšius su kitomis nevyriausybinėmis organizacijomis, kaimo bendruomenėmis. 2017 m. Spalio mėnesį buvo gautas kvietimas dalyvauti Acokavų kaimo bendruomenės šventėje "Pyraginė", kuri vyks Š.m. Spalio 14 dieną, 12 valandą. Nepasididžiavome ir sutikome sudalyvauti šventėje. 


2017 m. Rugsėjo 23 d. Panevėžio miesto savivaldybėje vyko Lietuvos - Švedijos ir Švedijos - Lietuvos draugijų Asociacijos forumas. Forumo darbe dalyvavo Šiaulių nevyriausybinių organizacijos atstovai. Forumo metu buvo diskutuojama apie nuveiktus darbus, nurodyti sunkumai su kuriais susiduria draugijos savo veikloje. Aptarti ateities planai ir veiklos kryptys.


 

   

 Džiaugiamės, kad Lietuvos - Švedijos draugijos Vilniuje savanoriai aktyviai dalyvauja respublikiniuose renginiuose, į kuriuos kviečia ir mus:     

Mieli kolegos,

Po Forumo atskriejo Karališkasis spalis, kurio metu visi esate maloniai kviečiami kartu pasidžiaugti išties įdomiais renginiais.  Atsidarę šią nuorodą rasite visų kultūrinių renginių aprašymą:http://issuu.com/embassyofswedeninvilnius/docs/sp/1?e=19272277/30438742


Lietuvos-Švedijos draugijos Vilniuje nariai savanoriauja ir visų lauks "House of Sweden" virtusioje "Menų spaustuvėje" (vakarais ir savaitgaliais).

Dar norėtume pasidalinti žinia, jog bus trys progos pamatyti Karališkąją porą:
Spalio 7-ąją 14:45-14:55 val Daukanto aikštėjė;
Spalio 7-ąją 16:25-17:05 val. Vilniaus Universiteto Atviros prieigos centre (Saulėtekio pr. 5);
Spalio 8-ąją  (tik Karalienę) 12:00 val. Šv. Jonų bažnyčioje (Šv. Jono g. 12). Tuo metu vyks atviras visuomenei koncertas, jo aprašymą rasite paspaudę anksčiau pateiktą nuorodą.

Bendraukim, bendradarbiaukim ir dalinkimės! :)

Šilti linkėjimai iš Vilniaus,
Laura Burauskienė


AČIŪ Dalyvausime       

________________________________________________________


            ASOCIACIJA ŠIAULIŲ NEVYRIAUSYBINĖS ORGANIZACIJOS

Trumpai apie Asociaciją.       Asociacija Šiaulių nevyriausybinės organizacijos (Šiaulių NVO) nariai Gedeminas Vyšniauskas, Antanas Jasudavičius, Vilius Puronas ir kt. buvo pagrindiniai rėmėjai ir vykdytojai įrengiant kambarį-paminklą lietuviškai valiutai. „CENTŲ KAMBARYS“ buvo oficialiai atidarytas 2015-02-16 Lietuvos Respublikos nepriklausomybės dienos proga, LR Prezidentės apdovanotas Trispalve, įrašytas į Lietuvos Gineso rekordų knygą.       Asociacija šiandien administruoja dalį Šiaulių miesto meninių akcentų, „Geležinę lapę“, „Penktąjį kėlinį“ ir kitus, miesto pramonininkų dovanotus kūrinius, atliktus originalia plieno lankstinių technologija. Apie „Geležinės lapės“ istoriją ir gamybą pasaulinė naujienų agentūra „Associated press“ sukūrė filmuką, kuris buvo parodytas 112 pasaulio šalių.

   Asociacija Šiaulių NVO, ruošdama projektą „1 JAV CENTAS“, tęsia savo įdirbį originaliais, netradiciniais kūriniais, turinčiais išliekamąją vertę visuomenėje. 

Dešinės pusės blokas

Čia galite įrašyti tekstą, kuris bus matomas dešinėje pusėje. Toks pat turinio blokas matomas ir kairėje.

Kairės pusės blokas

Čia galite įrašyti tekstą, kuris bus matomas kairėje pusėje. Toks pat turinio blokas matomas ir dešinėje.

Dešinės pusės blokas

Čia galite įrašyti tekstą, kuris bus matomas dešinėje pusėje. Toks pat turinio blokas matomas ir kairėje.

Vietoj šio teksto įrašykite savo tekstą. Tai gali būti formatuotas tekstas, be to, galite įterpti nuorodas, vaizdus, filmukus, „Google“ žemėlapius, lenteles ir kitus elementus.

msviesa@gmail.com

 .